Upcycle IT Lenovo ThinkPad T14s G1 | Ryzen 7 PRO 4750U | 16GB | 256GB | AMD Radeon Graphics | 4G | Windows 11 Pro | 2Ã¥r | Refurbished A-grade
Förstasidan
Datorer
Bärbara datorer
Upcycle IT Lenovo ThinkPad T14s G1 | Ryzen 7 PRO 4750U | 16GB | 256GB | AMD Radeon Graphics | 4G | Windows 11 Pro | 2Ã¥r | Refurbished A-grade
|
|
Upcycle IT Lenovo ThinkPad T14s G1 | Ryzen 7 PRO 4750U | 16GB | 256GB | AMD Radeon Graphics | 4G | Windows 11 Pro | 2Ã¥r | Refurbished A-grade
Artikelnr:
LAP-T14SG1-MX-A037
-
Skärmstorlek
14"
-
Upplösning
1920 x 1080
-
Pekskärm
Nej
-
Vikt
1.09Kg
-
OS
Windows 11 Pro
-
SSD / Flash
256GB
-
Minne
16GB
-
Diskret grafik
Ej tillgänglig
-
Teckenlayout
Nordic
-
CPU Model
4750U
-
Aspect ratio
16:9
|
Beskrivning
Specifikationer
upcycle it Lenovo ThinkPad T14s Gen 1 AMD (Refurbished) A. Produkttyp: Bärbar dator, Formfaktor: Clamshell. Processorfamilj: AMD Ryzen™ 7 PRO, Processor: 4750U, Processorfrekvens: 1,7 GHz. Skärm diagonal: 35,6 cm (14"), HD-typ: Full HD, Upplösning: 1920 x 1080 pixlar. Internminne: 16 GB, Typ av internminne: DDR4-SDRAM. Total lagringskapacitet: 256 GB, Lagringsmedia: SSD. Ombord grafikkort modell: AMD Radeon Graphics. Installerat operativsystem: Windows 11 Pro. Produktens färg: Svart
| Produkttyp | Bärbar dator |
| Produktens färg | Svart |
| Formfaktor | Clamshell |
| Renoverad | Ja |
| Rekonditionerad, grad | Grade A |
| Skärm diagonal | 35,6 cm (14") |
| Upplösning | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm | Nej |
| HD-typ | Full HD |
| Paneltyp | IPS |
| LED-bakgrundsbelysning | Ja |
| Native bildförhållande | 16:9 |
| Anti-glare skärm | Ja |
| Processortillverkare | AMD |
| Processorfamilj | AMD Ryzen™ 7 PRO |
| Processor | 4750U |
| Processorkärnor | 8 |
| Processortrådar | 16 |
| Processorboostfrekvens | 4,1 GHz |
| Processorfrekvens | 1,7 GHz |
| Processorns cachetyp | L2 & L3 |
| L3-cache | 8 MB |
| L2-cache | 4 MB |
| Internminne | 16 GB |
| Typ av internminne | DDR4-SDRAM |
| Minne klockhastighet | 3200 MHz |
| Minnets formfaktor | Integrerat |
| Maximalt internminne | 16 GB |
| Minneskanaler | Dubbla kanaler |
| Total lagringskapacitet | 256 GB |
| Lagringsmedia | SSD |
| Total SSD-kapacitet | 256 GB |
| Antalet installerade SSD | 1 |
| Solid-state drive kapacitet | 256 GB |
| Optisk enhetstyp | Nej |
| Ombord grafikkort | Ja |
| Diskret grafikkort | Nej |
| Diskret grafikkortsmodell | Ej tillgänglig |
| Inbyggd grafikprocessor (GPU) | AMD |
| Familj av inbyggda grafikkort | AMD Radeon Graphics |
| Ombord grafikkort modell | AMD Radeon Graphics |
| Antal inbyggda högtalare | 2 |
| Högtalareffekt | 1 W |
| Främre kamera | Ja |
| Mobil nätverksanslutning | Ja |
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
| Datahastighet för Ethernet-LAN | 100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Ja |
| WWAN | Installerad |
| Antal USB 2.0 anslutningar | 0 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)typ C-portar | 0 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) typ C-portar | 2 |
| Antal HDMI-portar | 1 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Combo hörlurar / mikrofon-port | Ja |
| Dockningsanslutning | Ja |
| Alternativt läge för USB Typ-C DisplayPort | Ja |
| USB Sleep-and-Charge (laddning i viloläge) | Ja |
| USB Sleep-and-Charge-portar | 1 |
| Moderkortets chipset | AMD SoC |
| Pekredskap | ThinkPad UltraNav |
| Numeriskt tangentbord | Nej |
| Spillresistent tangentbord | Ja |
| Tangentbordsspråk | Nordic |
| Installerat operativsystem | Windows 11 Pro |
| Operativsystemets systemarkitektur | 64-bit |
| Laddningsport USB Typ-C | Ja |
| USB-strömleverans | Ja |
| Produktvikt (oz) | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Vikt | 1,09 kg |
| Bredd | 323 mm |
| Djup | 217 mm |
| Höjd | 14,9 mm |
Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.