Upcycle IT Lenovo ThinkPad P14s G3 14"" | i5-1240P | 16GB | 512GB | NVIDIA Quadro T550 | Windows 11 Pro | 2Ã¥r | Refurbished A-grade
Förstasidan
Datorer
Bärbara datorer
Upcycle IT Lenovo ThinkPad P14s G3 14"" | i5-1240P | 16GB | 512GB | NVIDIA Quadro T550 | Windows 11 Pro | 2Ã¥r | Refurbished A-grade
|
|
Upcycle IT Lenovo ThinkPad P14s G3 14"" | i5-1240P | 16GB | 512GB | NVIDIA Quadro T550 | Windows 11 Pro | 2Ã¥r | Refurbished A-grade
Artikelnr:
LAP-P14SG3-MX-A001
-
Skärmstorlek
14"
-
Upplösning
1920 x 1080
-
Vikt
1.09Kg
-
Mobilt bredband
Nej
-
OS
Windows 11 Pro
-
SSD / Flash
512GB
-
Minne
16GB
-
Processor Gen
12th gen Intel® Core™ i5
-
Diskret grafik
NVIDIA Quadro T550
-
Teckenlayout
Nordic
-
CPU Model
i5-1240P
-
Aspect ratio
16:10
|
Beskrivning
Specifikationer
upcycle it Lenovo ThinkPad P14s Gen 3 (Refurbished) A. Produkttyp: Mobil arbetsstation, Formfaktor: Clamshell. Processorfamilj: Intel® Core™ i5, Processor: i5-1240P. Skärm diagonal: 35,6 cm (14"), HD-typ: Full HD, Upplösning: 1920 x 1080 pixlar. Internminne: 16 GB, Typ av internminne: DDR4-SDRAM. Total lagringskapacitet: 512 GB, Lagringsmedia: SSD. Ombord grafikkort modell: Intel Iris Xe Graphics, Diskret grafikkortsmodell: NVIDIA Quadro T550. Installerat operativsystem: Windows 11 Pro. Produktens färg: Svart
| Produkttyp | Mobil arbetsstation |
| Produktens färg | Svart |
| Formfaktor | Clamshell |
| Renoverad | Ja |
| Rekonditionerad, grad | Grade A |
| Skärm diagonal | 35,6 cm (14") |
| Upplösning | 1920 x 1080 pixlar |
| HD-typ | Full HD |
| Paneltyp | IPS |
| LED-bakgrundsbelysning | Ja |
| Native bildförhållande | 16:10 |
| Anti-glare skärm | Ja |
| Processortillverkare | Intel |
| Processorfamilj | Intel® Core™ i5 |
| Processorgenerering | 12:e generationens Intel® Core™ i5 |
| Processor | i5-1240P |
| Processorkärnor | 12 |
| Processortrådar | 16 |
| Processorboostfrekvens | 4,4 GHz |
| Prestandakärnor | 4 |
| Effektiva kärnor | 8 |
| Maximal turbofrekvens för prestandakärna | 4,4 GHz |
| Maximal turbofrekvens för effektiv kärna | 3,3 GHz |
| Processorns cache | 12 MB |
| Processorns cachetyp | Smart Cache |
| Processorns baseffekt | 28 W |
| Maximal turboeffekt | 64 W |
| Internminne | 16 GB |
| Typ av internminne | DDR4-SDRAM |
| Minne klockhastighet | 3200 MHz |
| Minnets formfaktor | Integrerat + SO-DIMM |
| Minnesplatser | 1x SO-DIMM |
| Total lagringskapacitet | 512 GB |
| Lagringsmedia | SSD |
| Total SSD-kapacitet | 512 GB |
| Antalet installerade SSD | 1 |
| Solid-state drive kapacitet | 512 GB |
| Optisk enhetstyp | Nej |
| Inbyggd kortläsare | Nej |
| Ombord grafikkort | Ja |
| Diskret grafikkort | Ja |
| Tillverkare av diskret grafikprocessor (GPU) | NVIDIA |
| Diskret grafikkortsmodell | NVIDIA Quadro T550 |
| Minneskapacitet, diskret grafikkort | 4 GB |
| Diskret grafikminne typ | GDDR6 |
| Inbyggd grafikprocessor (GPU) | Intel |
| Ombord grafikkort modell | Intel Iris Xe Graphics |
| Antal inbyggda högtalare | 2 |
| Främre kamera | Ja |
| Mobil nätverksanslutning | Nej |
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
| Datahastighet för Ethernet-LAN | 1000,100 Mbit/s |
| Bluetooth | Ja |
| Antal USB 2.0 anslutningar | 0 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)typ C-portar | 0 |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 1 |
| Antal HDMI-portar | 1 |
| HDMI-version | 2.1 |
| Antal Thunderbolt 4-portar | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ja |
| Combo hörlurar / mikrofon-port | Ja |
| Alternativt läge för USB Typ-C DisplayPort | Ja |
| USB Sleep-and-Charge (laddning i viloläge) | Ja |
| USB Sleep-and-Charge-portar | 1 |
| Moderkortets chipset | Intel® SoC |
| Pekredskap | ThinkPad UltraNav |
| Numeriskt tangentbord | Nej |
| Spillresistent tangentbord | Ja |
| Tangentbordsspråk | Nordic |
| Installerat operativsystem | Windows 11 Pro |
| Operativsystemets systemarkitektur | 64-bit |
| Laddningsport USB Typ-C | Ja |
| USB-strömleverans | Ja |
| Produktvikt (oz) | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning | Kensington |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM)-version | 2.0 |
| Lösenordsskydd | Ström på, SSD, Supervisor |
| Vikt | 1,09 kg |
| Bredd | 323 mm |
| Djup | 217 mm |
| Höjd | 14,9 mm |
Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.