POLY Voyager Legend 50-M | In-ear | Svart
|
|
POLY Voyager Legend 50-M | In-ear | Svart
-
Typ
Trådlöst headset
-
Brusreducering
Ja
-
Anslutning
Trådlös
-
Färg
Svart
|
Beskrivning
Specifikationer
Tydliga samtal, oavsett var arbetet utförs
Tysta omgivningen. Poly Voyager Legend 50 UC Bluetooth-headsetet sätter standarden för legendariskt ljud och design och är nu optimerat med NoiseBlockAI för en konsekvent samtalsupplevelse var som helst och när som helst.
| Produkttyp | Headset |
| Bärstil | Öronkrok |
| Rekommenderad användning | Business/Everyday |
| Headset-typ | Mono |
| Produktens färg | Svart |
| Knappar | Svara på/avsluta samtal, Tyst läge, Pairing, Röstassistent, Volym +, Volume - |
| Signal/brusförhållande (SNR) | 68 dB |
| Hörselskyddstekniker | SoundGuard DIGITAL |
| Anslutningsteknologi | Trådlös |
| Bluetooth-profiler | A2DP, AVRCP, DID, HFP, HSP |
| Täckning, trådlös router | 30 m |
| Typ av örondel | Intraaural |
| Hörlurarnas frekvens | 100 - 20000 hz |
| Impedans | 16 Ω |
| Hörlurarkänslighet | 95,5 dB |
| Drivenhet | 1,36 cm |
| Mikrofontyp | Bommikrofon |
| Mikrofonfrekvens | 100 - 8000 hz |
| Mikrofon känslighet (utnivå) | -37 dB |
| Brusreducerande mikrofon | Ja |
| Batteridriven | Ja |
| Batteriteknik | Litium-Ion (Li-Ion) |
| Samtalstid (med laddningsfodral) | 30 h |
| Samtalstid | 10 h |
| Laddningstid | 1,5 h |
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 11 |
| Mac-operativsystem som stöds | MacOS |
| Mobila operativsystem som stöds | Android, iOS |
| Bredd | 102,9 mm |
| Djup | 29,3 mm |
| Höjd | 63,9 mm |
| Vikt | 20,5 g |
| Mått laddningsfodral (BxDxH) | 114,48 x 63,49 x 24 mm |
| Laddare | 100 g |
| Förpackningens bredd | 91 mm |
| Låddjup | 55 mm |
| Höjd | 145 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 220 g |
| AC-adapter inkluderad | Nej |
| Snabbstartsguide | Ja |
| Mottagare medföljer | Ja |
| Trådlös mottagargränssnitt | USB Type-C |
| Kabel inkluderad | USB Type-C, USB typ C till USB typ A |
| Certifierad för Microsoft Teams | Ja |
| Laddningsport USB Typ-C | Ja |
Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.