LG 86PK640S0LA | 86"" | 3840x2160 | 300Nits | 16/7 | Inbyggd högtalare | TV Tuner | TV Signage with Essential Function
|
|
LG 86PK640S0LA | 86"" | 3840x2160 | 300Nits | 16/7 | Inbyggd högtalare | TV Tuner | TV Signage with Essential Function
-
Skärmstorlek
86"
-
Upplösning
3840 x 2160
-
HD
4K Ultra HD
-
DP
0
-
Pekskärm
Nej
-
Högtalare
Ja
|
Beskrivning
Specifikationer
LG 86PK640S. Produktdesign: Platt skärm för digital skyltning. Skärm diagonal: 2,18 m (86"), Skärmtyp: LED, Upplösning: 3840 x 2160 pixlar, Ljusstyrka: 300 cd/m², HD-typ: 4K Ultra HD. Drifttid (timmar/dagar): 16/7. Installerat operativsystem: WebOS. Produktens färg: Svart
| Skärm diagonal | 2,18 m (86") |
| Skärmtyp | LED |
| Typ av LED-bakgrundsbelysning | Direct-LED |
| Upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| Ljusstyrka | 300 cd/m² |
| HD-typ | 4K Ultra HD |
| Pekskärm | Nej |
| Svarstid (medel) | 8 ms |
| Kontrastförhållande (medel) | 1200:1 |
| Kontrastförhållande (dynamisk) | 1000000:1 |
| HDR-stöd | Ja |
| HDR-teknik (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Standard uppdateringsfrekvens | 60 hz |
| Antal Displayportar | 0 |
| USB-port | Ja |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 1 |
| Antal antennanslutningar | 1 |
| RS-232C | Ja |
| Inbyggda högtalare | Ja |
| Antal inbyggda högtalare | 2 |
| Uteffekt (RMS) | 10 W |
| Ljudutgångskanaler | 2.0 kanaler |
| Produktdesign | Platt skärm för digital skyltning |
| Produktens färg | Svart |
| Placeringar som kan användas | inomhus |
| Ändamål | Universal |
| Analogt signalformatsystem | ATSC, NTSC |
| Drifttid (timmar/dagar) | 16/7 |
| Stöd för Global-IPTV | Ja |
| Webbläsare | Ja |
| Strömförbrukning (vanlig) | 143 W |
| Strömförbrukning i vänteläge | 0,5 W |
| Spänning | 100 - 240 V |
| Strömförbrukning (max) | 157 W |
| Installerat operativsystem | WebOS |
| Operativsystemversion | 25 |
| Stå ingår | Ja |
| Fjärrkontroll ingår | Ja |
| Typ av fjärrkontroll | L-con AKB75095376 |
| Kabel inkluderad | AC, RS-232 |
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
| Certifikat för överensstämmelse | Federal Communications Commission (FCC), UL |
Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.