LENOVO Yoga Active Noise Cancellation Headphones-ROW (OC)(RDKK)
|
|
LENOVO Yoga Active Noise Cancellation Headphones-ROW (OC)(RDKK)
-
Typ
Trådlöst headset
-
Brusreducering
Ja
-
Anslutning
Trådlös
-
Färg
Vit
|
Beskrivning
Specifikationer
Relaterade produkter
Lenovo Yoga. Produkttyp: Headset. Anslutningsteknologi: Kabel & Trådlös, Bluetooth. Hörlurarnas frekvens: 20 - 20000 hz. Täckning, trådlös router: 10 m. Kabellängd: 1,3 m. Vikt: 214 g. Produktens färg: Gräddfärgad, Vit
| Produkttyp | Headset |
| Bärstil | Huvudband |
| Headset-typ | Binaural |
| Produktens färg | Gräddfärgad, Vit |
| Färgnamn | Mica |
| Kabellängd | 1,3 m |
| Löstagbar kabel | Ja |
| Certifiering | TUV/CB; CE/RED; CEC; DOE; Nrcan IC; ETA; SDPPI; SIRIM; NTC; IMDA; FCC; JRF; ICASA; NCC; KCC; TRA; SRRC |
| Anslutningsteknologi | Kabel & Trådlös |
| USB-anslutning | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Täckning, trådlös router | 10 m |
| Typ av örondel | Supraaural |
| Hörlurarnas frekvens | 20 - 20000 hz |
| Impedans | 32 Ω |
| Hörlurarkänslighet | 111 dB |
| Drivenhet | 4 cm |
| Mikrofontyp | Inbyggd |
| Antal mikrofoner | 4 |
| Batteridriven | Ja |
| Batterityp | Inbyggt batteri |
| Batterikapacitet | 800 mAh |
| Vikt | 214 g |
| Förpackningens bredd | 232 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 785 g |
| Harmonized System (HS)-kod | 85183000 |
Datorer / Bärbara datorer
LENOVO X1 Carbon G12, 14" WUXGA 400n LP, 16:10, U7-155U, 32GB, 1TB, LTE-UPG, Haptic TouchPad, W11P, 3yPS, Co2 (~1.08kg)
Modell: Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 12
-
Skärmstorlek: 14"
-
Upplösning: 1920 x 1200
-
Pekskärm: Nej
-
Vikt: 1.09Kg
-
Mobilt bredband: Nej
-
OS: Windows 11 Pro
-
HDD: 0GB
-
SSD / Flash: 1TB
-
Minne: 32GB
-
Processor Gen: 1st gen Intel® Core™ Ultra 7
-
Diskret grafik: Ej tillgänglig
-
Garanti / Månader: 36
-
Teckenlayout: Nordic
-
CTO / BTO: Nej
-
CPU Model: 155U
-
Aspect ratio: 16:10
Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.