LENOVO ThinkCentre Tiny-In-One 24 G4 23.8inch FHD 16:9 250nits 1000:1 4-14ms 178/178 1080p-Cam 3Y
|
|
LENOVO ThinkCentre Tiny-In-One 24 G4 23.8inch FHD 16:9 250nits 1000:1 4-14ms 178/178 1080p-Cam 3Y
-
Skärmstorlek
23.8"
-
Upplösning
1920 x 1080
-
HD
Full HD
-
USB-C
0
-
DVI
0
-
DP
1
-
HDMI
0
-
Pekskärm
Nej
-
Högtalare
Ja
-
Skärmform
Platt
-
Höjd justering
Ja
-
Vridbar
Ja
-
Pivot
Ja
-
Användningsområde
Personal display
-
Uppdateringsfrekvens
60Hz
-
Hållbarhet
ENERGY STAR, EPEAT Silver
|
Beskrivning
Specifikationer
Energy label
Relaterade produkter
Lenovo ThinkCentre Tiny-In-One. Skärm diagonal: 60,5 cm (23.8"), Upplösning: 1920 x 1080 pixlar, HD-typ: Full HD, Skärmtyp: LED, Svarstid (medel): 6 ms, Native bildförhållande: 16:9, Betraktningsvinkel (horisontell): 178°, Synfältsvinkel (vertikal): 178°. Inbyggda högtalare. Inbyggd USB-hubb. VESA-fäste, Höjdjustering. Produktens färg: Svart
| Skärm diagonal | 60,5 cm (23.8") |
| Upplösning | 1920 x 1080 pixlar |
| Native bildförhållande | 16:9 |
| Skärmtyp | LED |
| Pekskärm | Nej |
| HD-typ | Full HD |
| Paneltyp | IPS |
| Typ av bakgrundsbelysning | W-LED |
| Ljusstyrka (normal) | 250 cd/m² |
| Svarstid (medel) | 6 ms |
| Skärmform | Platt |
| Grafikupplösningar som stöds | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kontrastförhållande (medel) | 1000:1 |
| Max uppdateringsfrekvens | 60 hz |
| Betraktningsvinkel (horisontell) | 178° |
| Synfältsvinkel (vertikal) | 178° |
| Svarstid (min) | 4 ms |
| Bildpunktavstånd | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Pixeltäthet | 92,6 ppi |
| Bildstorlek horisontalt | 52,7 cm |
| Bildstorlek vertikalt | 29,6 cm |
| Färgområdesstandard | NTSC |
| NTSC-täckning (typisk) | 72% |
| Låg blåljus-teknik | Ja |
| Inbyggda högtalare | Ja |
| Antal talare | 2 |
| Uteffekt (RMS) | 4 W |
| Inbyggd kamera | Ja |
| Inbyggd mikrofon | Ja |
| Produktens färg | Svart |
| Främre infattning | Svart |
| Fötter färg | Svart |
| Inbyggd USB-hubb | Ja |
| Antal portar uppströms | 1 |
| Antal Displayportar | 1 |
| VESA-fäste | Ja |
| Produktvikt (oz) | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning | Kensington |
| Höjdjustering | Ja |
| Justerbar höjd (max) | 15 cm |
| Svängarm | Ja |
| Pivot vinkel | -5 - 90° |
| Svängbara | Ja |
| Hållare | -45 - 45° |
| Lutningsjustering | Ja |
| Lutningsvinkel | -5 - 30° |
| Skärmgränssnitt (OSD) | Ja |
| Antal OSD språk | 8 |
| Energieffektivitetsklass (SDR) | D |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar | 14 kWh |
| Strömförbrukning (vanlig) | 15 W |
| Strömförbrukning i vänteläge | 0,5 W |
| Strömförbrukning i avslaget läge | 0,3 W |
| Energieffektivitetsskalning | A till G |
| EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) | 371710 |
| Bredd (med stativ) | 539,8 mm |
| Djup (med stativ) | 230,4 mm |
| Höjd (med stativ) | 446,9 mm |
| Vikt (med stativ) | 6,66 kg |
| Bredd (utan stativ) | 539,8 mm |
| Djup (utan stativ) | 65,3 mm |
| Höjd (utan stativ) | 367,6 mm |
| Vikt (utan stativ) | 3,61 kg |
| Bezel-bredd (sidan) | 2 mm |
| Bezel-bredd (överst) | 2 mm |
| Bezel-bredd (botten) | 2,21 cm |
| Stå ingår | Ja |
| Hållbarhetscertifiering | EPEAT Silver, ENERGY STAR |
| Kompatibilitet | P340 / P330 / P320 M90q / M80q / M70q / M75q / M920(x) / M720 / M910(x) / M710 / M715 / M900(x) / M700 / M630e / M625 / M600 Tiny M90n / M75n (with TIO kit)/ M93/p / M83 / M73 / M53 Tiny |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Certifiering | TCO 8.0, TCO edge 2.0, UL GREENGUARD Certified, Erp lot5, WEEE, TUV Eye comfort |
| Harmonized System (HS)-kod | 85285210 |
Bildskärmar / Videotillbehör
Datortillbehör / Datortillbehör
Datortillbehör / Hubs/Splitters
Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.