HP 705 RECHBL MULTI PEN ACCS
|
|
HP 705 RECHBL MULTI PEN ACCS
-
Typ
Penna
-
Teckenlayout
-
-
Anslutningar
-
-
Gränssnitt
-
|
Beskrivning
Specifikationer
Alltid på pricken
HP 705 laddningsbar multipenna klara av alla typer av jobb och erbjuder sömlös kompatibilitet mellan enheter. Fungerar naturligt över flera protokoll[1] med exakta kontrollfunktioner och intuitiv knappanpassning[2] som utför varje uppgift precis som du vill.
| Produktkompatibilitet | Bärbar dator |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Produktens färg | Svart |
| Batterityp | Inbyggd |
| Batteriteknik | Litium-Ion (Li-Ion) |
| Ursprungsland | Kina |
| HP segment | Business |
| Vikt | 13 g |
| Bredd | 9 mm |
| Djup | 9 mm |
| Höjd | 150 mm |
| Förpackningens bredd | 76 mm |
| Låddjup | 168 mm |
| Förpackningens höjd | 30 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 65,5 g |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 197498850047 |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| UNSPSC-kod | 43211709 |
Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.