DELTACO TB-137 Keyboard and folio case Wireless
|
|
DELTACO TB-137 Keyboard and folio case Wireless
-
Typ
Case, Tangentbord
-
Teckenlayout
Nordic
-
Anslutningar
Trådlös
-
Gränssnitt
Bluetooth
|
Beskrivning
Specifikationer
Case and Bluetooth keyboard for 10" tablets, black
| Tangentbordslayout | QWERTY |
| pekredskap | Nej |
| Numeriskt tangentbord | Nej |
| Tangentbord Formfaktor | Mini |
| Brand kompatibilitet | Universal |
| Produktens färg | Svart |
| Maximal skärmstorlek kompatibilitet | 25,4 cm (10") |
| Överdrag | Ja |
| Bakgrundsbelysning | Nej |
| Material, hölje | Gjuten aluminium |
| Anslutningsteknologi | Trådlös |
| Gränssnitt | Bluetooth |
| Strömkälla | Batteri |
| Batteriets livslängd | 40 h |
| Laddningstid | 3 h |
| Bredd | 250 mm |
| Djup | 200 mm |
| Höjd | 17 mm |
| Förpackningstyp | Låda |
Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.