Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här
Öppet vardagar 09-17 Kontakta oss
Kundvagnen är tom

C2G 5m LC/LC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple - Patch-kabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 5 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM4 - lila

Förstasidan Kablar C2G 5m LC/LC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple - Patch-kabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 5 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM4 - lila
C2G 5m LC/LC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple - Patch-kabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 5 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM4 - lila (81752)

C2G 5m LC/LC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple - Patch-kabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 5 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM4 - lila

Artikelnr:
81752
EAN:
8592978146764
  • Koppling 1 LC
  • Koppling 2 LC
  • Color Violett
  • Längd 5m
599:-
479,20 ex moms
På lager i butik Ej i lager Leverantörlager På lager 6
Beskrivning

C2G 5M LC/LC OM4 LSZH FIBRE PATCH - VIOLET. Kabellängd: 5 m, Typ av fiberoptik: OM4, Anslutning 1: LC, Anslutning 2: LC, Kärndiameter: 50 um

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.


info@dindator.se 08 55 400 300

Copyright © 2024 Dindator