| Processortillverkare | Intel |
| Processorfamilj | Intel Core 3 |
| Processorgenerering | Intel Core (Series 1) |
| Processor | 100U |
| Processorkärnor | 6 |
| Processortrådar | 8 |
| Processorboostfrekvens | 4,7 GHz |
| Prestandakärnor | 2 |
| Effektiva kärnor | 4 |
| Maximal turbofrekvens för effektiv kärna | 3,3 GHz |
| Processorns cache | 10 MB |
| Processorns cachetyp | Smart Cache |
| Antal processorer installerade | 1 |
| Processorsockel | BGA 1744 |
| Processorns baseffekt | 15 W |
| Maximal turboeffekt | 55 W |
| Internminne | 8 GB |
| Maximalt internminne | 32 GB |
| Typ av internminne | DDR5-SDRAM |
| Minnesplatser | 2x SO-DIMM |
| Total lagringskapacitet | 256 GB |
| Optisk enhetstyp | Nej |
| Lagringsmedia | SSD |
| Antal installerade lagringsenheter | 1 |
| Total SSD-kapacitet | 256 GB |
| Antalet installerade SSD | 1 |
| Solid-state drive kapacitet | 256 GB |
| Solid-state drive-gränssnitt | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Ja |
| SSD-diskens formfaktor | M.2 |
| Diskret grafikkort | Nej |
| Ombord grafikkort | Ja |
| Diskret grafikkortsmodell | Ej tillgänglig |
| Inbyggd grafikprocessor (GPU) | Intel |
| Familj av inbyggda grafikkort | Intel Graphics |
| Ombord grafikkort modell | Intel Graphics |
| Produkttyp | Mini-PC |
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
| Datahastighet för Ethernet-LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Antal USB 2.0 anslutningar | 3 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)typ C-portar | 0 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) typ A-portar | 1 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) typ C-portar | 2 |
| Antal Thunderbolt 3-portar | 0 |
| Antal Displayportar | 1 |
| Antal HDMI-portar | 1 |
| HDMI-version | 1.4b |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 1 |
| Strömförsörjning | 65 W |
| Chassityp | Mini PC |
| Placeringar som kan användas | Horisontell / Vertikal |
| Produktens färg | Svart |
| Installerat operativsystem | Windows 11 Pro |
| Operativsystemets systemarkitektur | 64-bit |
| Display inkluderad | Nej |
| Bredd | 178 mm |
| Djup | 178 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Mus inkluderad | Ja |
| Tangentbord inkluderat | Ja |
| Kabel inkluderad | AC |