| Projektorns ljusstyrka | 350 ANSI-lumen |
| Projektorns ljusstyrka | 8000 LED lumens |
| Projektionsteknik | LCD |
| Projektorns naturliga upplösning | 1080p (1920x1080) |
| Kontrastförhållande (medel) | 1000:1 |
| Native bildförhållande | 16:9 |
| Som stöds bildformat | 4:3, 16:9 |
| Smart projektor | Ja |
| Kompatibla skärmstorlekar | 1651 - 3810 mm (65 - 150") |
| Skärmavstånd | 1,97 - 4,55 m |
| Antal färger | 16,7 miljoner färger |
| Horisontellt sökområde | 31 - 140 kHz |
| Vertikalt sökområde | 59 - 70 hz |
| Keystone-korrigering, horisontell | -30 - 30° |
| Keystone-korrigering, vertikal | -30 - 30° |
| Typ av ljuskälla | LED |
| Ljuskällans livslängd | 30000 h |
| Fokus | Automatisk |
| Zoomkapacitet | Ja |
| Zoomförhållande | 1:1 |
| Avståndsförskjutning | 1.37 (66"@2m) |
| Förskjutning | 0% |
| Full HD | Ja |
| 3D kompatibilitet | Nej |
| Grafikupplösningar som stöds | 3840 x 2160, 1680 x 1050 (WSXGA+) |
| Videolägen som stöds | 1080p, 720p, 1080i, 480p, 576p, 480i, 576i |
| Antal HDMI-portar | 1 |
| HDMI-version | 1.4 |
| DVI-port | Nej |
| Antal USB 2.0 typ A-portar | 1 |
| Antal ljudutgångar vänster/höger | 1 |
| PC-ljud in | Ja |
| Nätverksansluten (Ethernet) | Nej |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi-standarder | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.1 |
| Typ av minneskort | MicroSD (TransFlash) |
| Ljudnivå Lc IEC | 35 dB |
| HDCP | Ja |
| Projiceringslägen | Tak, Framsida, Bak |
| Skärmgränssnitt (OSD) | Ja |
| Inbyggda högtalare | Ja |
| Uteffekt (RMS) | 5 W |
| Antal inbyggda högtalare | 1 |
| Videoformat som stöds | MPEG1, MPEG2, MPEG4, H.264, H.265, VP9 |
| Bildkomprimeringsformat | JPEG, BMP, GIF, PNG |
| Ljudformat som stöds | ACC, FLAC, MP3, OGG, WMV |
| Produkttyp | Standard throw-projektor |
| Produktens färg | Vit |
| Inbyggd display | Nej |
| Strömkälla | AC |
| Strömförbrukning (vanlig) | 102 W |
| Strömförbrukning i vänteläge | 0,5 W |
| AC-inspänning | 100 - 240 V |
| Växelström Frekvens | 50 - 60 hz |
| Temperatur vid drift | 0 - 40 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 0 - 80% |
| Vikt | 1,9 kg |
| Bredd | 239 mm |
| Djup | 190 mm |
| Höjd | 139,5 mm |
| Fjärrkontroll ingår | Ja |
| Typ av fjärrkontroll | IR |
| Kabel inkluderad | AC, HDMI |
| Väska | Ja |
| Snabbstartsguide | Ja |
| AC-adapter inkluderad | Ja |
| Antal per förpackning | 1 styck |