ACER Predator XB323QKV4b 31,5" 80cm 16:9 160Hz 3840x2160
|
|
ACER Predator XB323QKV4b 31,5" 80cm 16:9 160Hz 3840x2160
-
Kontrast
1000:1
-
Högtalare
Ja
|
Beskrivning
Specifikationer
Acer Predator XB323QKV4BMIIPRX. Skärm diagonal: 80 cm (31.5"), Upplösning: 3840 x 2160 pixlar, HD-typ: 4K Ultra HD, Svarstid (medel): 0,5 ms, Native bildförhållande: 16:9, Betraktningsvinkel (horisontell): 178°, Synfältsvinkel (vertikal): 178°. Inbyggda högtalare. VESA-fäste, Höjdjustering. Produktens färg: Svart
| Skärm diagonal | 80 cm (31.5") |
| Upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| Native bildförhållande | 16:9 |
| Pekskärm | Nej |
| HD-typ | 4K Ultra HD |
| Paneltyp | IPS |
| Ljusstyrka (normal) | 250 cd/m² |
| Svarstid (medel) | 0,5 ms |
| Responstid (MPRT) | 1 ms |
| Skärmform | Platt |
| Kontrastförhållande (medel) | 1000:1 |
| Kontrastförhållande (dynamisk) | 100000000:1 |
| Betraktningsvinkel (horisontell) | 178° |
| Synfältsvinkel (vertikal) | 178° |
| Antal färger | 16,7 miljoner färger |
| Bildpunktavstånd | 0,182 x 0,182 mm |
| Pixeltäthet | 140 ppi |
| Horisontellt sökområde | 360 - 360 kHz |
| Vertikalt sökområde | 48 - 160 hz |
| HDR-stöd | Ja |
| Färgdjup | 8 bit |
| Färgområdesstandard | DCI-P3 |
| DCI-P3-täckning | 95% |
| Flimmerfriteknik | Ja |
| Inbyggda högtalare | Ja |
| Antal talare | 2 |
| Uteffekt (RMS) | 4 W |
| Inbyggd kamera | Nej |
| Inbyggd mikrofon | Nej |
| Positionering på marknaden | Spela |
| Produktens färg | Svart |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-portar | 2 |
| HDMI-version | 2.1 |
| Antal Displayportar | 1 |
| DisplayPort-utgångens version | 1.4 |
| Ljudutgång | Ja |
| VESA-fäste | Ja |
| Gränsssnitt för panelmontering | 100 x 100 mm |
| Produktvikt (oz) | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning | Kensington |
| Höjdjustering | Ja |
| Justerbar höjd (max) | 15 cm |
| Svängarm | Ja |
| Pivot vinkel | -90 - 90° |
| Svängbara | Ja |
| Hållare | -20 - 20° |
| Lutningsjustering | Ja |
| Lutningsvinkel | -5 - 25° |
| Energieffektivitetsklass (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklass (HDR) | G |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar | 32 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar | 34 kWh |
| Strömförbrukning i vänteläge | 0,5 W |
| Energieffektivitetsskalning | A till G |
| Bredd (med stativ) | 715,7 mm |
| Djup (med stativ) | 274,4 mm |
| Höjd (med stativ) | 482 mm |
| Vikt (med stativ) | 8,32 kg |
| Djup (utan stativ) | 69,4 mm |
| Höjd (utan stativ) | 427,8 mm |
| Vikt (utan stativ) | 5,84 kg |
| Låddjup | 160 mm |
| Förpackningens höjd | 515 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 11 kg |
Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.