ACER Predator Gaming Chair Rift Go PGC331, PU Leather Acer
|
|
ACER Predator Gaming Chair Rift Go PGC331, PU Leather Acer
|
Beskrivning
Specifikationer
Acer PGC331. Produkttyp: Universal spelstol, Max brukarvikt: 120 kg, Spelplattformar som stöds: Universal. Bredd: 690 mm, Djup: 550 mm, Höjd (max.): 138,5 cm. Antal per förpackning: 1 styck, Förpackningens bredd: 800 mm, Låddjup: 750 mm
| Produkttyp | Universal spelstol |
| Spelplattformar som stöds | Universal |
| Max brukarvikt | 120 kg |
| Basens färg | Svart |
| Ram material | Stål |
| Sitsens färg | Svart, Blå |
| Material, sits | Skum med hög densitet (HDF), Konstläder, Skum |
| Justerbart ryggstöd | Ja |
| Ryggstödets färg | Svart, Blå |
| Material, ryggstöd | PVC, Konstläder |
| Ryggstödets vinkelintervall | 0 - 90° |
| Armstöd | Ja |
| Justerbara armstöd | Ja |
| Armstöd, justeringstyp | Armstöd 4D |
| Gasdämpare, klass | 4 |
| Styrhjul | Ja |
| Antal hjul | 5 hjul |
| Hjulmaterial | Polyuretan (PU) |
| Nackstöd | Ja |
| Bredd | 690 mm |
| Djup | 550 mm |
| Höjd (max.) | 138,5 cm |
| Vikt | 19 kg |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens bredd | 800 mm |
| Låddjup | 750 mm |
| Höjd | 1500 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 22 kg |
Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.