ACER PD1520s - Full HD DLP Projector - 1920x1080 - 1200 ANSI Lumens
Förstasidan
ACER PD1520s - Full HD DLP Projector - 1920x1080 - 1200 ANSI Lumens
|
|
ACER PD1520s - Full HD DLP Projector - 1920x1080 - 1200 ANSI Lumens
|
Beskrivning
Specifikationer
Relaterade produkter
Acer PD1520s. Projektorns ljusstyrka: 1200 ANSI-lumen, Projektionsteknik: DLP, Projektorns naturliga upplösning: 1080p (1920x1080). Typ av ljuskälla: Lampa, Ljuskällans livslängd: 20000 h, Ljuskällans livslängd (ekonomiläge): 30000 h. Fokus: Automatisk, Zoomförhållande: 1:1, Avståndsförskjutning: 1.2 (75"@2m). Ljudnivå (strömsparläge): 22 dB. Uteffekt (RMS): 7 W
| Projektorns ljusstyrka | 1200 ANSI-lumen |
| Projektorns ljusstyrka | 4000 LED lumens |
| Projektionsteknik | DLP |
| Projektorns naturliga upplösning | 1080p (1920x1080) |
| Kontrastförhållande (medel) | 5000:1 |
| Native bildförhållande | 16:9 |
| Som stöds bildformat | 4:3 |
| Smart projektor | Ja |
| Vertikalt sökområde | 50 - 60 hz |
| Keystone-korrigering, horisontell | +/-25° |
| Keystone-korrigering, vertikal | +/-30° |
| Typ av ljuskälla | Lampa |
| Ljuskällans livslängd | 20000 h |
| Ljuskällans livslängd (ekonomiläge) | 30000 h |
| Fokus | Automatisk |
| Zoomförhållande | 1:1 |
| Avståndsförskjutning | 1.2 (75"@2m) |
| Full HD | Ja |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten | 0 |
| Antal HDMI-portar | 1 |
| HDMI-version | 2.1 |
| Ingående kompositvideo | 0 |
| Komponentvideo in (YPbPr / YCbCr) | 0 |
| Antal USB 2.0 typ A-portar | 2 |
| Hörlursutgångar | 1 |
| Likströmsingång | Ja |
| Inbyggd kortläsare | Nej |
| Ljudnivå (strömsparläge) | 22 dB |
| Inbyggda högtalare | Ja |
| Uteffekt (RMS) | 7 W |
| Antal inbyggda högtalare | 1 |
| Produktens färg | Silver |
| Inbyggd display | Nej |
| Strömkälla | DC |
| Vikt | 1,32 kg |
| Bredd | 210 mm |
| Djup | 210 mm |
| Höjd | 53 mm |
Hem/Fritid / Hobby & Fritid
Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.