ACER Nitro Vg0 Vg270Ug Computer
Produkten är inte längre i vårt sortiment. Vänligen kontakta oss om du behöver hjälp att finna en ersättningsprodukt.
|
|
ACER Nitro Vg0 Vg270Ug Computer
-
Skärmstorlek
27"
-
Upplösning
2560 x 1440
-
HD
Wide Quad HD
-
DP
1
-
HDMI
2
-
Pekskärm
Nej
-
Högtalare
Ja
-
Skärmform
Platt
-
Uppdateringsfrekvens
120Hz
|
Beskrivning
Specifikationer
Acer NITRO VG0 VG270UG. Skärm diagonal: 68,6 cm (27"), Upplösning: 2560 x 1440 pixlar, HD-typ: Wide Quad HD, Svarstid (medel): 1 ms, Native bildförhållande: 16:9, Betraktningsvinkel (horisontell): 178°, Synfältsvinkel (vertikal): 178°. Inbyggda högtalare. VESA-fäste. Produktens färg: Svart
| Skärm diagonal | 68,6 cm (27") |
| Upplösning | 2560 x 1440 pixlar |
| Native bildförhållande | 16:9 |
| Pekskärm | Nej |
| HD-typ | Wide Quad HD |
| Paneltyp | IPS |
| LED-bakgrundsbelysning | Ja |
| Ljusstyrka (normal) | 250 cd/m² |
| Svarstid (medel) | 1 ms |
| Anti-glare skärm | Ja |
| Skärmform | Platt |
| Kontrastförhållande (dynamisk) | 100000000:1 |
| Max uppdateringsfrekvens | 120 hz |
| Betraktningsvinkel (horisontell) | 178° |
| Synfältsvinkel (vertikal) | 178° |
| Antal färger | 16,7 miljoner färger |
| Diagonal skärmstorlek | 68,6 cm |
| Färgdjup | 8 bit |
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| AMD FreeSync | Ja |
| Typ av NVIDIA G-SYNC | G-SYNC |
| Typ av AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Stöd för VESA Adaptive Sync | Ja |
| Inbyggda högtalare | Ja |
| Uteffekt (RMS) | 2 W |
| Inbyggd kamera | Ja |
| Positionering på marknaden | Spela |
| Produktens färg | Svart |
| Inbyggd USB-hubb | Nej |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-portar | 2 |
| Antal Displayportar | 1 |
| Hörlursutgång | Ja |
| Hörlursutgångar | 1 |
| VESA-fäste | Ja |
| Gränsssnitt för panelmontering | 100 x 100 mm |
| Monteringsbar på väggen | Ja |
| Lutningsjustering | Ja |
| Lutningsvinkel | -5 - 25° |
| Energieffektivitetsklass (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklass (HDR) | G |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar | 21 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar | 37 kWh |
| Energieffektivitetsskalning | A till G |
| Bredd (med stativ) | 613,8 mm |
| Djup (med stativ) | 199,4 mm |
| Höjd (med stativ) | 464,9 mm |
| Vikt (med stativ) | 3,9 kg |
| Stå ingår | Ja |
| Kabel inkluderad | HDMI, Energiljus |
| Garantiperiod | 2 År |
Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.