ACER Ed340Cur X0 Computer Monitor
|
|
ACER Ed340Cur X0 Computer Monitor
-
Skärmstorlek
34"
-
Upplösning
3440 x 1440
-
HD
UltraWide Quad HD
-
DP
1
-
HDMI
2
-
Pekskärm
Nej
-
Högtalare
Ja
-
Skärmform
Curved
-
Uppdateringsfrekvens
60Hz
|
Beskrivning
Specifikationer
Acer ED340CUR X0. Skärm diagonal: 86,4 cm (34"), Upplösning: 3440 x 1440 pixlar, HD-typ: UltraWide Quad HD, Skärmtyp: LCD, Svarstid (medel): 1 ms, Native bildförhållande: 21:9. Inbyggda högtalare. Produktens färg: Svart
| Skärm diagonal | 86,4 cm (34") |
| Upplösning | 3440 x 1440 pixlar |
| Native bildförhållande | 21:9 |
| Skärmtyp | LCD |
| Pekskärm | Nej |
| HD-typ | UltraWide Quad HD |
| Ljusstyrka (normal) | 250 cd/m² |
| Svarstid (medel) | 1 ms |
| Anti-glare skärm | Ja |
| Skärmform | Konkav skärm |
| Kontrastförhållande (dynamisk) | 100000000:1 |
| Max uppdateringsfrekvens | 60 hz |
| Diagonal skärmstorlek | 86,4 cm |
| NVIDIA G-SYNC | Nej |
| AMD FreeSync | Ja |
| Typ av AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Inbyggda högtalare | Ja |
| Inbyggd kamera | Nej |
| Positionering på marknaden | Spela |
| Produktens färg | Svart |
| Inbyggd USB-hubb | Nej |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-portar | 2 |
| HDMI-version | 2.1 |
| Antal Displayportar | 1 |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Ljudutgång | Ja |
| Hörlursutgång | Ja |
| Energieffektivitetsklass (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklass (HDR) | G |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar | 31 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar | 46 kWh |
| Strömförbrukning i vänteläge | 0,5 W |
| Strömförbrukning i avslaget läge | 0,3 W |
| Nätaggregatstyp | Intern |
| Energieffektivitetsskalning | A till G |
| Stå ingår | Ja |
| Kabel inkluderad | AC, HDMI |
Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.